Co oznacza dla kierowców brytyjski kodeks drogowy?

Samochody

Wszyscy wiemy, że Wielka Brytania jest bardzo bezpiecznym krajem, ale niestety nie jest bezpieczna dla wszystkich. Nawet kierowcy tego kraju muszą przestrzegać pewnych zasad, aby zachować bezpieczeństwo.

Nie ma wątpliwości, że drogi tego kraju są pełne niebezpiecznych sytuacji, zwłaszcza w godzinach wieczornych i nocnych. Tak więc, tutaj zamierzam podzielić się najbardziej niebezpieczną drogą w Wielkiej Brytanii.

Najbardziej niebezpieczna droga w Wielkiej Brytanii

Jest to pierwsza niebezpieczna droga w Wielkiej Brytanii, która znajduje się między Wigan a Wrexham, ta droga jest znana jako A59 i jest również znana jako M6 North. Droga ta jest znana z jej złego stanu i ma wiele wypadków. Jeśli jeździsz po tej drodze, to bardzo ważne jest, abyś znał kodeks drogowy.

Kodeks drogowy Wielkiej Brytanii

Kodeks drogowy Wielkiej Brytanii jest podzielony na dwie części: główny kodeks drogowy i podrzędny kodeks drogowy. Najpierw omówię główny kodeks drogowy.

Główny kodeks drogowy

Zgodnie z głównym kodeksem drogowym należy posiadać prawo jazdy i obowiązkowo zapinać pasy bezpieczeństwa podczas jazdy. Należy jechać z prędkością 50 km/godz. i nie można wyprzedzać w ciągu 2 sekund. Należy jeździć w obrębie pasa ruchu, a jeśli jesteś uczącym się kierowcą, musisz zachować odległość 1 metra od samochodu przed Tobą.

Wnioski:

Najbardziej niebezpieczna droga w Wielkiej Brytanii jest bardzo popularna ze względu na jej zły stan i fakt, że dochodzi na niej do wielu wypadków. Mam nadzieję, że jesteś świadomy zasad drogowych i nie staniesz się ofiarą najbardziej niebezpiecznej drogi w Wielkiej Brytanii.