7 rzeczy, których nigdy nie powinieneś zakładać na opony

Samochody

Są chwile, kiedy chcesz zmienić opony, ale nie wiesz jak to zrobić. Ten artykuł nauczy Cię siedmiu rzeczy, których nie powinieneś umieszczać na swoich oponach.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć jest to, że nigdy nie powinieneś zakładać żadnego rodzaju smaru. Tego rodzaju smary mogą zniszczyć twoje opony.

Drugą rzeczą jest to, że nigdy nie powinieneś zakładać żadnego rodzaju taśmy. Taśma jest zwykle używany do podejmowania koła przykleić do samochodu, ale jeśli umieścić na zbyt wiele taśmy następnie będzie to zrobić swoje opony poślizgu.

Trzecią rzeczą jest to, że nigdy nie należy umieszczać na wszelkiego rodzaju lakieru do paznokci. To sprawi, że opony do pęknięcia i rozpadu.

Czwartą rzeczą, której nigdy nie powinieneś robić jest użycie jakiegokolwiek rodzaju kleju. Klej może również zniszczyć opony.

Piątą rzeczą, której nigdy nie należy robić, jest używanie jakiegokolwiek rodzaju oleju. Oleje mogą sprawić, że opony będą przeciekać i trudno będzie je trzymać.

Szóstą rzeczą, której nigdy nie powinieneś robić, jest zakładanie jakiegokolwiek rodzaju smaru. Smar sprawi, że opony będą się ślizgać i nie będą miały dobrej przyczepności.

Ostatnią rzeczą, której nigdy nie powinieneś robić, jest nakładanie wszelkiego rodzaju kleju. Klej spowoduje, że opony się rozpadną.

Wnioski:

Dzięki temu artykułowi dowiesz się o rzeczach, których nigdy nie powinieneś zakładać na swoje opony. W przypadku, gdy trzeba zmienić opony, to jestem pewien, że będzie to łatwe do zrobienia.