Jak kupić Mazdę CX-5 SUV 2018 r.

Samochody

Mazda jest jednym z popularnych japońskich producentów samochodów. Z bogatą historią, produkują pojazdy od 1972 roku. I nie tylko ze względu na swoją historię są tak znani. Każdy nowy model, który wprowadzają na rynek, ma niesamowitą technologię, która wyróżnia go na tle innych pojazdów.

Tak więc, jeśli szukasz kupić SUV, to jest szansa, że możesz znaleźć coś interesującego. Dzisiaj porozmawiamy o Mazdzie CX-5 SUV, która jest jednym z najbardziej popularnych SUV na rynku.

Istnieją różne powody, dla których jest to bardzo dobra opcja do zakupu. Na początek jest to bardzo przestronny i dobrze zbudowany pojazd. Jeśli masz czteroosobową rodzinę i musisz podróżować w komfortowych warunkach, to jest to idealny SUV dla Ciebie.

Pochodzi z dużą ilością miejsca, a obszar ładunkowy jest ogromny. Może pomieścić pięciu pasażerów i nadal mają wystarczająco dużo miejsca, aby poruszać się.

Istnieją trzy główne wersje CX-5. Są to, Sport, Grand Touring, i Grand Touring Plus.

Sport:

Wersja sportowa CX-5 jest jednym z najbardziej podstawowych modeli na liście. Występuje z silnikiem o pojemności 2,0 litra i manualną skrzynią biegów. Przednie fotele są również dość przestronne.

Grand Touring:

Jeśli myślisz o zakupie sedana to wersja grand touring będzie najlepszym wyborem. Projekt i kolor nadwozia jest wyjątkowy i atrakcyjny. Ma silnik 2,5 litra i ręczną skrzynię biegów. Siedzenia są również wygodne i zapewniają wystarczająco dużo miejsca do poruszania się.

Grand Touring występuje w dwóch wariantach. Są to, podstawa i Touring.

Touring:

Jest to najlepiej sprzedający się model CX-5. Jest wyposażony w silnik V6 o pojemności 3,5 litra i sześciobiegową automatyczną skrzynię biegów. Siedzenia są wygodne, a projekt jest dość atrakcyjny. Istnieją dwa rodzaje siedzeń, siedzenie jest w stylu ławki, a drugi to fotel kubełkowy.

Cechy CX-5

Aby dowiedzieć się więcej o cechach CX-5, to trzeba przeczytać poniższe punkty.

Silnik:

Silnik jest najważniejszą częścią pojazdu. Jeśli planujesz kupić wysokiej klasy pojazd, to musisz wybrać pojazd z mocnym silnikiem. Ale jeśli wybierasz pojazd klasy średniej, wtedy nie musisz szukać mocnego silnika.

CX-5 posiada 2,0 litrowy, turbodoładowany silnik inline-4. Produkuje on 175 KM i jest sparowany z 6-biegową automatyczną skrzynią biegów. Moc jest wysyłana na przednie koła poprzez system napędu na 4 koła.

Silnik jest bardzo responsywny i nie musisz się martwić o zużycie paliwa.

Cena Mazdy CX-5

Cena CX-5 to Rs 8,8 lakhs za wariant podstawowy.